Rodinné domy

Chcete splnit svůj sen o kvalitním bydlení za rozumnou cenu. Mít vlastní rodinný dům je snem snad každého člověka. Mít však rodinný dům nemusí být nutně jen snem. Stavební firma Růžička Vám zajistí kompletní realizaci rodinného domu od počáteční projektové dokumentace, stavební povolení, inženýrské sítě po konečnou realizaci interiéru rodinného domu.

CHCETE MÍT SVŮJ RODINNÝ DŮM
Je to jednoduché:

  • zavolejte +420 602 590 044 
  • osobní konzultace projektu
  • vytvoření kompletní projektové dokumentace a zajištění spojeného servisu
  • podpis smlouvy
  • stavíme...

Ano tak je to jednoduché. Neváhejte volat či psát s jakýmkoli dotazem.

Jak se staví rodinný dům:

Rozhodli jste se pro stavbu rodinného domu a zavolali jste do stavební firmy Růžička, která je pod vedoucí taktovkou majitele pana Igora Růžičky. Pan Růžička si Vás vyslechne a s ohledem na 16 let zkušeností v oboru Vám navrhne řešení přímo Vám na míru. Ke každému zákazníkovi stavební firma Růžička přistupuje velice individuálně. Máme Vás rádi a u nás vždy najdete něco navíc...

Projekt a samotná realizace rodinného domu:

Po Vašem rozhodnutí, nechat si od naší stavební firmy postavit rodinný dům na klíč Vám nabídneme kompletní servis spojený s výstavbou (projektová dokumentace, stavební povolení, inženýrské sítě, samotná výstavba, stavební dozor, kompletní kalkulaci a rozpočet s ohledem na Vaše finanční možnosti až po následnou kompletní realizaci výstavby po samotnou kolaudaci rodinného). Stavební firma se tedy postará o vše a vy jen můžete v pohodlí vyčkávat až do závěrečné kolaudace a předání hotové stavby.

Ano je to jednoduché a náš profesionální tým specialistů v oboru je Vám plně k dispozici pro plnění Vašeho snu.

Pokud budete mít zájem o jakoukoli stavbu na klíč od stavební firmy Růžička s.r.o., neváhejte nás kontaktovat...

CHCETE
RODINNÝ DŮM?
Volejte


Naše infolinka:
Volejte +420 602 590 044

UKÁZKY NAŠICH PROJEKTŮ
... stavební firma a naše fotogalerie

Celá fotogalerie >>
replicas watches
quality imitation watches