Montáž sádrokartonů

Sádrokartonové systémy Vám nabízí rychlé, efektivní, suché řešení za velice rozumnou cenu. Tato slova přesně vystihují sádrokartonové práce.

Naše stavební firma Růžička, s.r.o. Vám nabízí progresivní suchou výstavbu bez malty a cihel. Jedná se o montáž sádrokartonových příček, podhledů a předsazených stěn od společnosti RIGIPS , která proškolila naše pracovníky a vystavila jim tak osvědčení o přezkoušení.

Díky přeškolení od jedné z nejlepších sádrokartonových značek jsou naši pracovníci profesionálně připraveni na manipulaci se sádrokartonem, odborně tak namontují vše podle Vašeho projektu bez jakýchkoli potíží.

Sádrokartonové příčky jsou nenosné interiérové konstrukce, montované pod nosné stropy budov, pod které je možno ukrýt instalační vedení či vzduchotechniku. Umožní snížit světlou výšku místnosti, zlepšit tepelné, zvukově izolační vlastnosti. Předsazené stěny jsou používány pro estetické vylepšení stávajících povrchů, zvýšení hodnot tepelně izolačních vlastností a neprůzvučnosti stěn.

Stavební firma Růžička s.r.o. tedy používá značku RIGIPS a má pracovníky s dlouholetou zkušeností a certifikáty ze zahraničí. Proto je naše práce odvedená i v této činnosti perfektní. Jsme schopni reagovat na požadavky investora, ale také na zajímavé nápady a experimenty jednotlivých architektů.

Sádrokartony a jejich využití ve stavebnictví

Sádrokartonové konstrukce a jednotlivé systémy používaných značek, jsou určeny a využívány pro rychlou a jednoduchou montáž. Bývají využívány při nových výstavbách, realizaci nových kanceláří, ale i rekonstrukcích a opravách bytů, rodinných domů, penzionů, hotelů atd. Lze s nimi rychle řešit otázku dělících nenosných příček, stropních podhledů, podkroví ale i předsazených zdí a moderních interiérových doplňků.

Systémy sádrokartonů a kvalitní izolace splňují všechny požadavky hospodárné výstavby a vysokého komfortu bydlení. Jednotlivé místnosti je možné bezprostředně po dokončení obývat. Všechny požadavky na požární odolnost jsou použitím systémů sádrokartonů splněné.

Základními výhodami jsou:

  • nízká hmotnost
  • rychlý postup stavby (bez dlouhých technologických přestávek)
  • suchý proces výstavby (bez zanášení vlhkosti do stávajících konstrukcí)
  • snadná oprava sádrokartonových stěn
  • rovnost konstrukcí
  • neprůzvučnost
  • udržování vnitřního mikroklimatu (regulace poměru vlhkosti ve vzduchu)
  • splnění požadovaných stavebně-fyzikálních nároků
  • ekonomická efektivita

REFERENCE montáže sádrokartonů:

Naši partneři:

CHCETE
MONTÁŽ
SÁDROKARTONU?

Volejte

Naše infolinka:
Volejte +420 602 590 044

Montáž sádrokartonu

UKÁZKY NAŠICH PROJEKTŮ
... stavební firma a naše fotogalerie

Celá fotogalerie >>
replicas watches
quality imitation watches